قهوه ای که به صورت رایج می شناسید در واقع قهوه ی فرآوری شده و حرارت دیده شده است که به رنگ قهوه ای می باشد ، قهوه ی سبز در اصل همان قهوه ی اصل بدون فرآوری است که تاثیر متابولیسمی بسیار بالایی دارد.

قهوه سبز

لاغری با قهوه سبز

شیوه اثرگذاری قهوه ی سبز چگونه است؟
کاهش تزریق گلوکزی از طریق کبد به خون (جلوگیری از بالا رفتن قندخون و در نتیجه تبدیل شدن به چربی در بدن)
کلروژنیک اسید موجود در قهوه ی سبز سوخت و ساز چربی ها را بالا می برد و از ذخیره شدن مواد به صورت چربی در بدن جلوگیری می کند و به جان آن چربی ها را از بین می برد.

قهوه ی سبز سهله :

قهوه ی سبز فرآوری نشده
همراه با چای های اولونگ و چای ترش برای طعم بهتر
دارای عطری بسیار دل انگیز (قهوه ی سبز بوی بسیار خوبی دارد)
دفع چربی و چربی سوزی در حین دوره استفاده
کاهش فشار خون و چربی خون (مناسب برای بیماران قلبی عروقی)
بالا رفتن میزان چربی سوزی در صورت ورزش کردن
+ هدیه یک عدد چای گل محمدی

-----------------------------------------------------​

نوشیدن قهوه سبز تاثیر زیادی در لاغری خواهد داشت
در تحقیقی که در سال ۲۰۱۲ توسط یکی از پزشکان (به نام دکتر اوز) انجام شد ، مصرف کنندگان قهوه ی سبز پس از ۹۰ روز استفاده از این گیاه تا ۸ کیلو وزن کم کردند و این کاهش وزن به صورتی بسیار طبیعی و بدون آسیب رساندن به بدن بوده است.


به طور کل برای قهوه ی سبز عوارضی گزارش نشده اما ۳ دسته افراد باید از مصرف قهوه ی سبز بپرهیزند:
خانم های باردار
خانم های شیرده
کسانی که پوکی استخوان دارند (این دسته از افراد در صورتی که قصد مصرف دارند از مکمل های کلسیومی استفاده نمایند)

شیوه استفاده از قهوه سبز چگونه است؟ هر بسته قهوه ی سبز ۳۰۰ گرم است ، برای چربی سوزی و حداکثر استفاده از قهوه سبز استفاده روزانه ۲ بار پیشنهاد می شود (بیشتر از ۲ بار پیشنهاد نمی شود) ، تنها کافی است آب را جوش بیاورید و درون فنجان بگذارید سپس یک قاشق چای خوری قهوه سبز را درون فنجان قرار داده و ۵ دقیقه صبر کنید تا کاملا دم بکشد ، سپس کمی با قاشق هم بزنید و پس از آن میل کنید ، می توانید قهوه را با کشمش سبز میل کنید (از مصرف قند و شکر بپرهیزید)

-----------------------------------------------------​

خرید قهوه سبز قهوه لاغری از سایت طب پارس
بسیاری از کاربران فواید قهوه سبز را در اینترنت خوانده اند ، اما به دنبال فروشگاهی برای خرید این محصول مفید هستند ، زب پارس قهوه سبز سهله را به صورت اینترنتی به فروش می رساند و محصول را در هر کجای ایران درب منزل ارسال می کند.

قهوه سبز چه ویژگی هایی دارد؟ قهوه ی سبز فرآوری نشده است ، همراه با چای های اولونگ و چای ترش برای طعم بهتر فرآوری شده است ، دارای عطری بسیار دل انگیز است (قهوه ی سبز بوی بسیار خوبی دارد) ، دفع چربی و چربی سوزی در حین دوره استفاده ، کاهش دهنده فشار خون و چربی خون (مناسب برای بیماران قلبی عروقی) ، در صورت ورزش کردن بالا رفتن میزان چربی سوزی را در پی خواهد داشت.

قهوه سبز سهله گزینه ای بسیار مناسب برای لاغری می باشد و مورد استفاده بسیاری از افراد در ایران قرار گرفته ، این قهوه به صورت پودری می باشد.